SzexShop.hu 900x100
2011.06.10. Kategória: Egyéb
Férfi álom ?!

Férfi álom ?!
2011.06.09. Kategória: Egyéb
Ez ám a szponzor !

Ez ám a szponzor !
2011.06.08. Kategória: Videók
Ez még nekem is fájt 🙁

4gifs.com
2011.06.07. Kategória: Videók
Esnek, kelnek, mint a frontkatona 🙂

2011.06.06. Kategória: Hölgyeknek
Keresd a kolbászt 🙂

Keresd a kolbászt 🙂
2011.06.05. Kategória: Egyéb
Semmi kényszer 🙂

Semmi kényszer  🙂
2011.06.05. Kategória: Mondás, idézet
Tudtad ?

Gyerek késik 30 percet az óráról, tanár megkérdezi: Te miért késtél fiam? Azt tetszett mondani, hogy a csengő a tanároknak szól.

2011.06.05. Kategória: Mondás, idézet
Női logika 🙂

Utazom a busszal haza. A busz tele van, ezért nem tolakszom előre a jegykezelőig, inkább megkérek egy nőt, hogy lyukassza ki nekem a jegyet. De hogy szólítsam meg? "Te" vagy "Ön"? Az utolsó előtti megállónál nem szállt ki, vagyis végig utazik. Alaposabban megnézem, van nála egy üveg bor, vagyis biztosan férfihoz utazik. A bor nem éppen a legolcsóbb, vagyis a férfi jól néz ki. A falunkban két férfi van, aki jól néz ki - az én férjem és a szeretőm. A szeretőmhöz nem mehet, mivel oda én megyek most. Vagyis a férjemhez megy. A férjemnek két szeretője van - Kati és Andrea. Kati üzleti úton van. Erre én: "Andrea, ki tudnád lyukasztani a jegyemet?" Andrea: "Ismerjük egymást???"

2011.06.05. Kategória: Mondás, idézet
Mindenki tévedett 🙁

1.A nő a házasság elején azt reméli, hogy a férfi meg fog változni, de téved. 2.A férfi a házasság elején azt reméli, hogy a nő nem fog megváltozni, de téved.

2011.06.05. Kategória: Mondás, idézet
A nap mondása

A nős férfi nyugodtan megfeledkezhet a hibáiról; fölösleges két embernek észben tartania ugyanazt.

2011.06.05. Kategória: Mondás, idézet
Napi bölcselet 🙂

1.Az a férfi sikeres, aki többet keres, mint amennyit a felesége költ. 2.Az a nő sikeres, aki talál ilyen férfit.

2011.06.05. Kategória: Mondás, idézet
Tudtad ?

1.A nőt addig aggasztja a jövő, amíg férjhez nem megy. 2.A férfit addig nem aggasztja a jövő, amíg meg nem nősül.